Ieškodami naujo išmanaus telefono susiduriate su didžiule pasiūla. Dažniausiai ieškomi pigus telefonai, kurie turėtų daug išmanių funkcijų. Ar įmanoma tokį rasti? Kai yra tokia didelė pasiūla, o gamintojai kiekvieną dieną konkuruoja tarpusavyje dėl pardavimų skaičiaus, tai tikrai įmanoma įsigyti gerą išmanųjį telefoną už priimtiną kainą, tereikia žinoti į ką kreipti dėmesį renkantis.
Pirmiausia pradėkite nuo baterijos talpos. Čia patarimas paprastas – ieškokite didesnės talpos, nei 3500 mAh talpa. Kuo talpos žymėjimo skaičiai didesni, tuo ilgiau jums nereikės krauti savo įrenginio. Tikriausiai jau žinote, kad kuo daugiau išmanių funkcijų ir galimybių, tuo trumpiau laiko telefono baterija. Žinoma, jei jums telefonas reikalingas tik keliems trumpiems skambučiams per dieną, o internetu nesinaudojate ir žaidimų nežaidžiate, tai pakaks paprastos baterijos talpos, pavyzdžiui, iki 3000 mAh talpos.
Ekranas ir jo dydis yra irgi labai svarbus. Kuo daugiau mėgstate žiūrėti įvairius filmus, vaizdo klipus ar žaisti, tuo didesnis ekranas bus geresnis pasirinkimas. Čia svarbu tik paminėti tai, kad kuo didesnis ekranas, tuo bus nepatogesnis laikymas rankose ir valdymas viena ranka. Geriausia rinktis tokį telefono dydį, kuris jums tikrai patogus laikyti.
Ne mažiau svarbus ir procesorius. Galima paminėti, kad daugelis išmaniųjų telefonų turi pakankamai gerus procesorius ir jų veikimas greitas bei sklandus. Žinoma, jei jūs atliksite daug veiksmų telefonu, pavyzdžiui, žaisite, dirbsite su tam tikrais dokumentais ir pan., tai rinkitės spartesnį procesorių. Bet jei jūsų kasdienės funkcijos paprastos, tokios kaip skambinimas, rašymas, naršymas internete, tai jums tikrai pakaks ir vidutinės klasės įrenginio, kurio sparta bus pakankama.
Daugeliui labai svarbi kamera. Juk dabartiniai išmanieji telefonai atstoja fotoaparatus. Kai kurie mano, kad kuo daugiau pikselių, tuo geresnė kamera. Vis dėl to, čia daugelis klysta. Gali būti taip, kad skirtingų gamintojų ir vienodų pikselių kameros fotografuos skirtingai. Taigi, svarbūs tampa atsiliepimai. Be to, gali būti ir taip, kad pigus telefonai fotografuoja prasčiau, nei brangūs, tačiau tai nėra taisyklė. Visada reikia tikrinti, kaip atrodo padarytos nuotraukos. Taip pat svarbu, kad būtų vaizdo stabilizavimas.
Kaip matome patarimų, kurie padeda išsirinkti, yra daug, tačiau reikia suprasti, kad kiekvienas pirkėjas renkasi pagal savo sugalvotus kriterijus. Kas svarbu vienam, kitam visai nerūpi. Rinkitės atidžiai ir gerai apgalvodami, kokių telefono funkcijų tikrai reikia, o kurios nebūtinos jums.